دانلود زیرنویس فارسی سریال الیت نخبه Elite

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال الیت نخبه Elite

دانلود زیرنویس فارسی سریال الیت نخبه Elite

دانلود زیرنویس فارسی سریال الیت Elite

دانلود زیرنویس فارسی سریال الیت

دانلود زیرنویس فارسی سریال نخبه

دانلود زیرنویس فارسی سریال الیت Elite هماهنگ با نسخه های: WEB-DL , WEBRip

خلاصه داستان سریال Elite: داستان این سریال در مورد یک مدرسه خصوصی است که در سطح کشور به معروفیت خیلی زیادی دست پیدا کرده است.هزینه ثبت نام در این مدرسه به قدری بالاست که فقط قشر مرفه و پولدار جامعه توانایی ثبت نام در آن را دارند.جایی که نخبگان فرزندان خود را به انجا میفرستند. اما یک اتفاق ناگهانی باعث میشود تا همه چیز تغییر کند…
 

زیرنویس سریال Elite

شرایط زمانی عوض میشود که یک زلزله همه چیز را خراب میکند! سه جوان از قشر ضعیف جامعه در آنجا پذیرفته میشود و این آغاز یک ماجرای بد است! این سریال روایت گر طبقه فقیر و ثروتمند یک جامعه است که به بهترین شکل ممکن آنرا به تصویر میکشد.داستان کسانی است همه چیز دارند و کسانی که چیزی برای از دست دادن ندارند. طوفانی به پا میشود که نتیجه ی آن قتل است! چیزی که از قبل پیشبینی میشد با بالا گرفتن اختلاف بین دانش آموزان. به راستی که چه کسی مرتکب این جرم شده است چه کسی این قتل فجیع را انجام داده است؟

 

زیرنویس سریال الیت

سریال الیت در ژانر جنایی , درام و دلهره آور است. پخش آن بر عهده ی شبکه ی Netflix میباشد اولین فصل این سریال در سال 2018 پخش شد و تا کنون امتیاز 7.5 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است. لازم به ذکر است که فصل سوم این مجموعه در سال 2020 پخش خواهد شد.

Download Farsi Subtitle Series Elite

زیرنویس فارسی سریال الیت Elite فصل 1 و 2 و 3به طور کامل قرار گرفت.


Las Encinas is the most exclusive school in the country- where the Elite sends their children to study. In there, three working-class teens have just been admitted after an earthquake destroyed their school. The clash between those who have everything and those who have nothing to lose creates a perfect storm that ends in a murder. Who committed the crime?
2020-03-14 640 بازدید 0 دیدگاه 2020-03-16


دیدگاه