دانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways

دانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways

دانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways

دانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول

دانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways هماهنگ با نسخه WeBRip 

دانلود زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways هماهنگ با نسخه WeBRip  محصولی از کشور ایالات کتحده آمریکا که در سال ۲۰۱۷ به کارگردانی Stephanie Savage, Josh Schwartz و بازیگرانی همچون Rhenzy Feliz, Lyrica Okano, Virginia Gardner در ژانر اکشن، درام و علمی تخیلی توانسته است در سایت IMDB امتیاز ۷.۱ را کسب کند.

سریالی اکشن و علمی تخیلی می‌باشد که توسط جاش شوارتز و استفنی سوج ساخته شده است. سریال فراری‌ها داستان ۶ نوجوان را روایت می‌کند. آن‌ها عضو یک خانواده‌ی باستانی هستند که هر ساله رسم دارند یکی از کودکان خود را قربانی کنند. این نوجوانان پس از جاسوسی از والدین خود متوجه می‌شوند که آن‌ها در اصل عضو یک سازمان جنایی پیشرفته به نام غرور هستند. با این حال ، آنها از شیوه‌ی زندگی والدین خود حمایت نمی‌کنند و تصمیم می‌گیرند با کشف قدرت و توانایی خود ، گروه فراری‌ها را تشکیل بدهند. آنها تصمیم به فرار از محل زندگی خود می‌گیرند ، اما والدین آنها نیز به‌ دنبال دستگیری و...

زیرنویس فارسی سریال فرار ی های مارول Marvel’s Runaways فصل ۳ به طور کامل در سرچ سابتایتل قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial Marvel’s Runaways

دانلود زیرنویس فارسی سریال حقیقت گفته می شود Truth Be Told


After discovering their parents are super-villains in disguise, a group of teenagers band together to run away from their homes in order to atone for their parents' actions and to discover the secrets of their origins.
2020-01-01 341 بازدید 0 دیدگاه 2020-04-15


دیدگاه