دانلود زیرنویس فارسی سریال دزدان پول Money Heist

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال دزدان پول Money Heist

دانلود زیرنویس فارسی سریال دزدان پول Money Heist

دانلود زیرنویس فارسی سریال دزدان پول Money Heist

دانلود زیرنویس فارسی سریال دزدان پول

زیرنویس فارسی سریال دزدان پول Money Heist هماهنگ با نسخه: همه نسخه های منتشر شده

خلاصه داستان سریال Money Heist: داستان سریال دزد پول یا همان سرقت پول در مورد یک گروه از سارقان بسیار عجیب و شگفت انگیز است که به دو کارخانه ی Moneda و Timbre حمله می کنند تا پولی بسیار هنگفت و بزرگ (در حدود 2.4 میلیارد یورو) را به جیب بزنند. مدت زمان هر قسمت از سریال سارقان پول در حدود یک ساعت و ده دقیقه می باشد. اولین قسمت این سریال در تاریخ 2 می 2017 به پخش رسیده است. سریال دزد پول از شبکه نتفلکس پخش می شود.

 

زیرنویس فارسی سریال دزد پول

امتیاز سریال دزد پول از 10 نمره 8.6 بوده است که توسط کاربران سایت معروف آی ام دی بی به این سریال داده شده است. زبان سریال در 4 زبان صربستانی ، انگلیسی ، اسپانیایی و روسی می باشد. سریال دزد پول در چهار ژانر اکشن ، جنایی ، رازآلود و مهیج می باشد. 

 

دانلود زیرنویس Money Heist

سریال Money Heist جزو معدود سریال های اسپانیایی میباشد که به یک سریال جهانی تبدیل شده است! این سریال تا کنون توانسته 23 جایزه را از آن خود کند و همچنین نامزد 26 جایزه دیگر میباشد. این سریال از طریق رسانه نتفلیکس پخش میشود و این به این معنی میباشد که تمامی قسمت های هر فصل این سریال به صورت یکجا منتشر میشود، در سال 2020 هم قرار است فصل چهارم این سریال پخش شود.

زیرنویس فارسی سریال دزد پول فصل 4 به طور کامل در سرچ سابتایتل قرار داده شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال دزد پول فصل 1 و 2 و 3 به طور کامل در زیرنویش دی ال قرار داده شد.

Download Subtitle Farsi Series Money Heist


 


A criminal mastermind who goes by “The Professor” has a plan to pull off the biggest heist in recorded history — to print billions of euros in the Royal Mint of Spain. To help him carry out the ambitious plan, he recruits eight people with certain abilities and who have nothing to lose. The group of thieves take hostages to aid in their negotiations with the authorities, who strategize to come up with a way to capture The Professor. As more time elapses, the robbers prepare for a showdown with the police.
2020-03-26 358 بازدید 0 دیدگاه 2020-04-15


دیدگاه