دانلود زیرنویس فارسی سریال The Good Doctor

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال The Good Doctor

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Good Doctor

دانلود زیرنویس فارسی سریال دکتر خوب The Good Doctor

دانلود زیرنویس فارسی سریال دکتر خوب هماهنگ با نسخه های WEBDL | HDTV

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Good Doctor هماهنگ با نسخه های: WEBDL, HDTV محصول کشور آمریکا به کارگردانی David Shore در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است.

آقای دکتر با نام اصلی دکتر خوب ، نام سریالی ماجرایی و پزشکی می‌باشد که توسط دیوید شور ساخته شده است. داستان سریال درباره‌ی زندگی مرد جوانی به نام شان مورفی است که در شهر کوچکی زندگی می‌کند. او که مبتلا به سندروم ساوانت اوتیسمی می‌باشد ، یک رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفته‌اش ، علی‌رغم اینکه یک رزیدنت نابغه به شمار می‌رود و با مهارت به درمان اطفال می‌پردازد ، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می‌باشد. او برای اینکه بتواند یک جراح کودکان شود با تلاش خود و با کمک دوستانش بر ناتوانی‌های خویش غلبه می‌کند و موانع را کنار می‌زند و…

زیرنویس فارسی سریال The Good Doctor فصل 3 قسمت 18 در سایت سرچ سابتایتل  قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial The Good Doctor

دانلود زیرنویس فارسی فیلم جزر و مد خفیف Low Tide 2019


Shaun Murphy, a young surgeon with autism and savant syndrome, relocates from a quiet country life to join a prestigious hospital surgical unit. Alone in the world and unable to personally connect with those around him, Shaun uses his extraordinary medical gifts to save lives and challenge the skepticism of his colleagues.

دیدگاه