دانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد The Owl House

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد The Owl House

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد The Owl House

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد The Owl House

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد The Owl House هماهنگ با نسخه های: WEB-DL

خلاصه داستان سریال The Owl House: یک نوجوان به نام لوز که خود را درگیر نیروهای اهریمنی در مکانی به نام Demon Realm کرده است باید در کنار یک جادوگر جنگجو و یک سلحشور  کوچک جثه با شیاطین بجنگد. او در هر جنگ به نقطه ضعف های دشمنانش پی میبرد و آنان را نابود میسازد…
 

زیرنویس سریال The Owl House

Demon Realm مکانی عجیب و غریب است که در آن نیروهای شر وجود دارد. نوجوان قصه ی ما در این مکان ترسناک گیر افتاده است اما در کنارش دوستانی نیز دارد که به وی کمک میکنند تا شیاطین و نیروهای شر را از بین ببرد. یک جادوگر مبارز و یک جنگجوی کوچک دوستان او هستند که با  دشمنان میجنگند. لوز به شکل عجیبی از یک دروازه وارد Demon Realm شده است و موجوداتی میبیند که در عین ترسناک بودن همراه و رفیق او هستند. لوز باید مواظب افراد دیگر باشد چرا که موجودات بسیاری در این دنیا وجود دارد که میخواهند به وی آسیب برسانند.

 

زیرنویس سریال خانه جغد

سریال د اول هاوس در ژانر انیمیشن , اکشن , ماجراجویی , کمدی , خانوادگی , فانتزی , ترسناک , رمزآلود و علمی تخیلی است.پخش آن بر عهده ی شبکه ی Disney Channe میباشد اولین فصل این سریال هم اکنون در حال پخش است و تا کنون امتیاز 8.1 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است. 

دانلود زیرنویس فارسی سریال خانه جغد The Owl House فصل 1 قسمت 9 اضافه شد.

Download Farsi Subtitle Series The Owl House


A teenager finds herself stuck in the Demon Realm and battles the forces of evil alongside a rebellious witch and a pint-sized warrior.

دیدگاه