دانلود زیرنویس فارسی سریال کره ای افسانه نوکدو The Tale of Nokdu

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال کره ای افسانه نوکدو The Tale of Nokdu

دانلود زیرنویس فارسی سریال کره ای افسانه نوکدو The Tale of Nokdu

دانلود زیرنویس فارسی سریال کره ای افسانه نوکدو The Tale of Nokdu

فصل ۱ اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال کره ای افسانه نوکدو

دانلود زیرنویس فارسی سریال کره ای The Tale of Nokdu

خب با توجه به این که کیم سو هیون جدیدا سریال های خوبی بازی میکند انتظار داریم سریال کره ای گل نکدو هم از آن دسته درامی موفق باشد که در سال ۲۰۱۹ پخش می شود شما میتوانید برای دانلود زیرنویس سریال کره ای The Tale of Nokdu به پایین همین نوشته مراجعه کنید و با سریعترین اپدیت ها رو به رو شوید.

خلاصه داستان سریال افسانه نوکدو: در سریال کره ای The Tale of Nokdu خواهیم دید که نوکدو یک فرد خوش رو تقریبا ورزش کار است که کارهای زیادی ازش بر میاد اما بعد از حادثه ای مجبور میشود که به روستایی برود و پس از ان در ان روستا با دونگ دونگ جو ملاقات میکند او که یک ادم عصبی و تند مزاج است و همچنین دمدمی مزاج و دست و پا چلفتی است که تا حدودی هم کر هست و برای همین دوستاش همیشه هواش رو دارن که مشکلی براش پیش نیاد اما او به هیچ وجه نمی تونه بی عدالتی رو تحمل کنه و هرچی که به ذهنش برسه و نشون میده و ابراز می کنه.

افسانه نکدو The Tale of Nokdu سریال جدید کیم سو هیون می باشد که در ان برای نوک دو مشکلاتی پیش میاید که برای فرار از این مشکلات و داشتن راه فراری برای جلوگیری از ان اتفاق تصمیم می گیرد که به یک روستا برود و در ان روستا به مدت یک سال حالا کمی بیشتر یا کمتر به زندگی بپردازد تا بعد از ان برای ادامه تصمیم جدیدی بگیرد...

 


Jeon Nok Du is a man with extraordinary ambition to experience the big, wide world. With looks, brains, and athletic abilities, he is the epitome of perfection. After being swept up in an incident, he disguises himself as a woman to join a mysterious all-woman community and meets Dong Dong Joo. Dong Dong Joo is a prickly gisaeng trainee. Along with her fiery personality, she is clumsy, has absolutely no sense of rhythm, and is tone-deaf, which makes all of her peers look after her. However, she is skilled with her hands as she can make anything if given the right tools. Unable to stand injustice, she speaks her mind.
2020-01-03 5766 بازدید 0 دیدگاه 2020-05-25


دیدگاه