دانلود زیرنویس فارسی سریال رعد سیاه Black Lightning

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال رعد سیاه Black Lightning

دانلود زیرنویس فارسی سریال رعد سیاه Black Lightning

دانلود زیرنویس فارسی سریال Black Lightning

دانلود زیرنویس فارسی سریال رعد سیاه

دانلود زیرنویس فارسی سریال Black Lightning هماهنگ با نسخه HDTV

 

خلاصه داستان سریال Black Lightning: داستان این سریال در مورد یکی از ابرقهرمانان پرطرفدار دی سی کامیکس به نام جفرسون پیرس ملقب به بلک لایتنینگ یا رعد سیاه است. او با استفاده از قدرت های فرابشری خودش به برقراری عدالت برخواسته است و از قدرت خودش در مقابل دشمنان استفاده میکند.بلک لایتنینگ به عنوان سومین شخصیت ابرقهرمان سیاه پوست تبار دی‌سی کامیکس به‌شمار می‌رود…

 

زیرنویس سریال Black Lightning

جفرسون پیرس یک ورزشکار حرفه ای و یک معلم است. او میتواند الکترونیک و رعد و برق را کنترل کند و از این قدرت خود در مقابل افراد شرور استفاده میکند. بلک لایتنینگ از بدو تولد دارای قدرت فرابشری بوده و پس از رسیدن به سن نوجوانی به این قدرت خود پی میبرد. البته داستان او طی سالیان سال تغییر یافته است. اوایل قرار بر این بود که جفرسون قدرت خود را از یک کمربند اسرار آمیز میگیرد اما بعد ها مشخص شد که قدرت وی درونی است و از همان ابتدا این قدرت عجیب در وجود او نهفته است. جفرسون در یک محله ای زندگی میکرد که آمار جرم و جنایت در آن زیاد بود از آنجایی که او همیشه با دشمنان سرشاخ بود کشته شدن ناگهانی یکی از شاگردانش به دست خلافکاران جرقه ای بود که به بلک لایتنینگ تبدیل شود.

 

زیرنویس سریال رعد سیاه

سریال بلک لایتنینگ در ژانر اکشن , درام و علمی تخیلی است.پخش آن بر عهده ی شبکه ی The CW میباشد اولین فصل این سریال در سال 2018 پخش شد و تا کنون امتیاز 6.2 از 10 را توسط منتقدین کسب نموده است.

دانلود زیرنویس فارسی سریال رعد سیاه Black Lightning فصل 1 و 2 به طور کامل در سرچ سابتایتل قرار داده شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال رعد سیاه Black Lightning فصل 3 قسمت 12 در سرچ سابتایتل قرار داده شد.

 


Jefferson Pierce has made his choice. He hung up the suit and his secret identity years ago, but with a daughter hell-bent on justice and a star student being recruited by a local gang, he'll be pulled back into the fight as the wanted vigilante and DC legend: Black Lightning.

دیدگاه