دانلود زیرنویس فارسی سریال Dublin Murders

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال Dublin Murders

دانلود زیرنویس فارسی سریال Dublin Murders

دانلود زیرنویس فارسی سریال Dublin Murders 

زیرنویس فارسی سریال Dublin Murders  هماهنگ با نسخه های HDTV , WEBRip محصول کشور انگلستان به کارگردانی Sarah Phelps در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است.

خلاصه داستان سریال Dublin Murders: با نزدیک شدن غروب در حومه شهر دوبلین در تابستان 1984 , مادران شروع به تماس با فرزندانشان میشوند تا بیایند به خانه. اما در این عصر گرم و طاقت فرسای تابستانی سه کودک از جنگل های تاریک و ساکت برنمیگردند.

با رسیدن پلیس انها فقط یک کودک را پیدا میکنند که به تنه ی یک درخت گیر کرده و بسیار وحشت زده است پسر بچه نمیتواند جزئیات اتفاق را به یاد بیاورد.بیست سال بعد پسرک یافت شده راب رایان به یک کاراگاه باهوش و زرنگ تبدیل شده است و در دوبلین مشغول به کار است و راز گذشته خود را نگه داشته است. اتفاقی شبیه به بیست سال قبل دوباره در همان جنگل به ظاهر ساکت رخ میدهد او و کاراگاه کسی مادوکس این پرونده را به عهده میگیرند.

نکته جالب این است که این اتفاق دقیقا شبیه اتفاق قبلی است حتی روش قتل! راب رایان این فرصت را دارد که هم از راز این پرونده و پرونده قبلی و هم از گذشته تاریک خود اطلاعاتی کسب کند. این سریال دارای اتمسفری بسیار پیچیده و در عین حال جذاب و غافلگیرکننده است پس به هیچ وجه به راحتی از کنارش عبور نکنید.

زیرنویس فارسی سریال Dublin Murders  فصل 1 قسمت 8 در سرچ سابتایتل قرار داده شد.


Crime series based on the novels by Tana French.
2020-01-03 763 بازدید 0 دیدگاه 2020-04-15


دیدگاه