دانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse

دانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse

دانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse

دانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت

دانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse هماهنگ با نسخه WebDl

دانلود زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse هماهنگ با نسخه WebDl است. سریال وسعت محصولی از کشورهای ایالات متحده آمریکا و کانادا است، که در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی Mark Fergus منتشر شده است. سریال The Expanse در ایپیزود های ۶۰ دقیقه ای در ژانر های درام، رازآلود و علمی تخیلی منتشر شده است و توانسته است امتیاز ۸.۵ را از سایت IMD کسب کند.

خلاصه داستان سریال وسعت: در آینده‌ای دور ، به کارآگاهی حرفه‌ای به نام جوزف میلر که متولد کمربند سیارک‌ها می‌باشد ، ماموریتی مبنی بر پیدا کردن فردی گم شده به نام ژولیت آندرومدا داده می‌شود. در این ماموریت ، کاپیتان یک کشتی فضایی به نام جیمز هولدن که از درگیری فضایی بین زمین ، مریخ و کمربند سیارک‌ها جان سالم به در برده است ، به او ملحق می‌شود. اما خیلی زود آن دو متوجه می‌شوند ، که این فرد گمشده به یک دسیسه‌ی عظیم و بسیار خطرناک مرتبط است که ممکن است باعث نابودی نسل بشریت شود و…

زیرنویس فارسی سریال وسعت The Expanse فصل 1 و 2 و 3 و4 به طور کامل در سرچ سابتایتل قرار داده شد.

Download Zirnevis Farsi Serial The Expanse


A police detective in the asteroid belt, the first officer of an interplanetary ice freighter, and an earth-bound United Nations executive slowly discover a vast conspiracy that threatens the Earth's rebellious colony on the asteroid belt.
2019-12-31 415 بازدید 0 دیدگاه 2020-01-28


دیدگاه