دانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge

مطالب ویژه-

زیرنویس دی ال مرجع دانلود زیرنویس فارسیدانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge

دانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge

دانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge

فصل 1 اضافه شد

فصل 2 تا قسمت 10 اضافه شد

دانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی

دانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge هماهنگ با نسخه HDTV

دانلود زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge هماهنگ با نسخه HDTV است. سریال پاکسازی محصولی از کشور ایالات متحده آمریکا است. که در سال ۲۰۱۸ به کارگردانی James DeMonaco در قسمت های ۶۰ دقیقه ای شروع به پخش کرده است. سریال The Purge توانسته است امتیاز ۶.۳ را از سایت IMDB کسب نماید.

سریال پاکسازی پیرامون یک دوره 12 ساعته می چرخد که در آن تمام جرم ها از جمله قتل قانونی است. در واقع داستان سریال در آمریکایی که قوانین آن توسط یک حزب سیاسی دیکتاتوری دگرگون شده اتفاق می افتد و بر روی چندین کاراکتر مختلف که ظاهرا از همدیگر جدا هستند و در یک شهر کوچک زندگی می کنند، تمرکز دارد. همچنانکه این کاراکترها متوجه می شوند که تا چه اندازه باید پیش بروند تا در این شب زنده بمانند، باید حسابشان را با گذشته ی خود صاف کنند…

زیرنویس فارسی سریال پاکسازی The Purge فصل ۲ قسمت ۷ قرار داده شد.


The Purge revolves around a 12-hour period when all crime, including murder, is legal. Set in an altered America ruled by a totalitarian political party, the series follows several seemingly unrelated characters living in a small city. As the clock winds down, each character is forced to reckon with their past as they discover how far they will go to survive the night.
2020-01-01 479 بازدید 0 دیدگاه 2020-05-25


دیدگاه